دومین برتری قاطع النصر با درخشش رونالدو؛ کریس پرونده آقای گلی را بست!

دیدار تیم‌های النصر و الشباب از هفته چهارم رقابت‌های فوتبال لیگ حرفه‌ای عربستان، از ساعت ۲۱:۳۰ دقیقه در ورزشگاه مرسول پارک برگزار شد که در نهایت این دیدار با برتری ۴ بر صفر النصر به پایان رسید.

شاگردان لوئیس کاسترو فصل را با ۲ شکست آغاز کردند اما بعد از برتری مقابل شباب الاهلی وصعود به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، النصر جان تازه‌ای گرفت و موفق شد هفته قبل با درخشش کریستیانو رونالدو و هت‌تریک این بازیکن، با نتیجه ۵ بر صفر الفتح را در مغلوب کند.

النصر در این دیدار خانگی نیز موفق شد باز هم با درخشش کاپیتان رونالدو الشباب را گلباران کند. رونالدو در دقایق ۱۳ و ۳۸ موفق شد از روی نقطه پنالتی ۲ گل را برای النصر به ثمر برساند.

درخشش رونالدو ادامه داشت و در دقیقه ۴۰ زمینه ساز گل سوم النصر توسط سادیو مانه شد. رونالدو روی گل چهارم نیز تاثیرگذار بود، جایی که سلطان الغنام در دقیقه ۸۰ موفق شد روی ضربه سر رونالدو که به تیرک برخورد کرده بود با یک ضربه محکم گل چهارم را به ثمر برساند.

رونالدو در دقیقه ۶۳ فرصت هت‌تریک داشت اما ضربه پنالتی را به عبدالرحمان قریب داد که این بازیکن موفق به گلزنی نشد. رونالدو در حال حاضر ۵ گله است و به نظر می رسد که حریفان او برای آقای گلی شانس زیادی نداشته باشند.

النصر با این نتیجه ۶ امتیازی شد و در رتبه ششم قرار گرفت. در مقابل الشباب با ۲ امتیاز در رتبه هفدهم ایستاد.